Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38 (068) 7706030, +38 (063) 8994748

Розклад руху автобусів у місті Львів

Автобуси міста Львів: розклад руху автовокзалів

Маршрут Інтервал Перевізник Час відправлення Зупинка Час прибуття Зупинка Ціна квитка
Київ - Щецин Львів - Краків Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 07:00 Dworzec autobusowy ul. Bosacka, 18 450,00 грн. Купити
Київ - Щецин Львів - Познань Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 15:30 Dworzec autobusowy ul. Stanisława Matyi, 2 700,00 грн. Купити
Київ - Щецин Львів - Вроцлав Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 12:00 Dworzec autobusowy ul. Suchа, 11 650,00 грн. Купити
Київ - Щецин Львів - Жешув Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 04:00 Dworzec PKS пл. Двірцева, 3 450,00 грн. Купити
Київ - Щецин Львів - Катовіце Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 08:45 площа Вильгельма Шевчика, 1 500,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Хмельницький Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 06:15 Автовокзал «Центральний №1» Вінницьке шосе, 23 180,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Тернопіль Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 03:45 Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7 100,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Вінниця Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 09:00 Автовокзал №2 Західний Хмельницьке шосе, 107 260,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Херсон Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 20:25 Автовокзал Херсон вул. Полковника Кедровського, 1 730,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Миколаїв Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 19:10 Миколаїв автовокзал пр.Октябрьский, 21 660,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Вінниця Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 09:20 Автовокзал "Центральный" вул. Київська, 8 260,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Одеса Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 16:30 Автовокзал «Привоз» вул. Новощіпний Ряд, 5 600,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Южне Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 17:45 Южне автовокзал вул. Хіміків, 15 660,00 грн. Купити
Щецин - Нова Каховка Львів - Коблево Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 18:05 Автовокзал Одеське шосе, 4 660,00 грн. Купити
Харків - Познань Львів - Краків Калуженов В.В. 04:15 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 09:30 Dworzec autobusowy ul. Bosacka, 18 500,00 грн. Купити
Харків - Познань Львів - Вроцлав Калуженов В.В. 04:15 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 14:00 Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1 650,00 грн. Купити
Харків - Познань Львів - Познань Калуженов В.В. 04:15 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 17:00 Dworzec autobusowy ul. Stanisława Matyi, 2 800,00 грн. Купити
Харків - Познань Львів - Катовіце Калуженов В.В. 04:15 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 11:00 Dworzec autobusowy ul. Poitra Skargi, 1 550,00 грн. Купити
Львів - Бельско-Бяла Львів - Бельсько-Бяла Східно-Європейська Подорож 06:20 Парковка вул. Чернівецька, 21 16:30 DA ul.Warszawska, 7 720,00 грн. Купити
Чернівці - Барі Львів - Венеція Паславський Ярослав Італія 07:20 Автовокзал "Центральний Львів" вул. Стрийська, 109 02:30 Местре Автовокзал Viale Stazione, 8 2177,00 грн. Купити