Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38 068 770 60 30
Станція відправлення:
Станція прибуття:
Дата відправлення: 
Параметри: 

Про компанію Каса Lux-Reisen

Kasa Lux reisen - одна з наймасштабніших компаній України, що дозволяє купити квиток на автобус і авіа переліт. Чотири роки, ми співпрацюємо з перевізниками і тішимо наших клієнтів приємним сервісом і колективом. Квиток на автобус - це путівка на незабутній переїзд через красиві міста і пейзажі в безпечних і комфортних умовах. Квиток на автобус онлайн, являє собою дію з ряду «покупка з дивана». Ви повинні зробити тільки вибір маршруту і оплатити (кілька зручних варіантів). Далі, ви отримаєте в електронному вигляді - квиток на автобус.

Квиток на автобус онлайн

Згодом це все більш поширене явище, яке містить багато переваг. Наприклад: економія коштів, зручність оплати, економія часу і великий вибір. Саме це є перевагами порталу «Kasa Lux reisen». Купуючи в інтернеті, ви маєте достатньо часу на вибір і ознайомлення. Більше 500-ти регулярних маршрутів, по країнах Європи і СНД. Можливе повернення квитка. Ми всім надаємо інформацію та підтримку. Купити квиток на автобус онлайн, може кожен!

Маршрут автобусом

Подорож починається з моменту приїзду на нерозвіданій місцевості. Нехай це буде за вікном автобуса, але це перша частина, яка закріплює туристичний настрій. Будьте впевнені, кожна країна має свої унікальності і пам'ятки, які створюють неповторне враження. Цікаві місця не можуть залишитися без уваги.

 

 

Компанія "Каса Lux-Reisen" займається продажем автобусних квитків на перевезення по Україні, Польщі, Італії, Німеччині, Іспанії, Росії, Литві, Латвії, країнах ЄС та СНД.

Квитки на автобуси закордон тепер завжди у вас під рукою. Більше тисячі міст, 500 маршрутів забезпечують можливість добратися до пункту призначення комфортно зручно та швидко. Система бонусів та знижок допоможе Вам значно зекономити кошти та час.

В той же час для зручності наших клієнтів, компанія Lux-Reisen надає послуги по продажу квитків на авіа-перельоти у будь-яке місто в світі. Велика кількість авіа-перевізників, широкий вибір рейсів за цінами та часом, високий сервіс та якість послуг. 

Lux-Reisen, як автобусний перевізник, надає послуги перевезення по трьох власних маршрутах, які виконуються регулярно:

  • Вінниця - Гданськ (через Хмельницький, Тернопіль, Львів, Ярослав, Сталева Воля, Опатув, Лодзь та інші міста)
  • Хмельницький - Бидгощ (через Тернопіль, Львів, Краків, Катовіце, Вроцлав, Познань та інші міста)
  • Кам'янець-Подільський - Лодз (через Хмельницький, Рівне, Луцьк, Люблін, Радом, Варшаву та інші міста)

В той же час тисячі інших автобусних перевезень здійснюються за рахунок співпраці з партнерами-перевізниками.

Kasa Lux-Reisen запрошує до співпраці агентів з продажу автобусних та авіа квитків, а також автобусних перевізників.