ukrussiaukrainepolandczech-republic

Як забронювати квиток на автобус онлайн - покрокова інструкція

 

Для того, щоб забронювати квиток на автобус необхідно:

1. Перейти на головну сторінку сайту:

2. Обрати місто відправлення, прибуття та дату виїзду. Дату можна вказати на конкретну дату, на два дні вперед або на +/-3 дні. Наприклад Хмельницький - Бидгощ. В данному випадку було обрано діапазон дат у +/- 3 дні. Натискаємо кнопку "Знайти"


Бронювання

3. Система автоматично запропонує вам всі рейсі, які підходять параметрам пошуку. Потрібно лише обрати той рейс, який підходить вам по ціні та за часом відправлення/прибуття. Наприклад із всього списку нам підходить відправлення о 09:00 13 червня 2019 року. Натискаємо кнопку "Замовити"


Вибір маршруту

4. Після цього вас перекине на сторінку, де можна буде обрати місце посадки. В основному номер місця обирається пасажиром самостійно, проте на деяких рейсах вільний вибір місць при посадці. Такі місця позначаються абревіатурою "ВВ". Обираємо місце, або декілька місць, якщо пасажир не один.


Вибір місця

5. Після вибору місця потрібно буде внести інформацію про пасажира: Ім'я та Прізвище. Вказати e-mail, на який вам прийдуть електронні квитки та інформація для проплати а також контактний номер телефону, для можливістю зв'язку з вами. Також потрібно ознайомитись з правилами перевезення багажу та повернення квитків. В кожного перевізника вони різні. Після того, як внесли всі данні - ставимо галочку "Бронювати місце" та даємо свою згоду на правила та договір публічної оферти.

Натискаємо кнопку "Бронювати"

Введення даних


7. У наступному вікні вам покаже всю необхідну інформацію для оплати.
Після перерахування коштів на цю ж електронну адресу автоматично прийде електронна версія квитка. Його необхідно роздрукувати та можна з ним підходити на посадку

Реквізити


Також можете переглянути відеоінструкцію, перейдіть лише за цим посиланням: Відеоінструкція