Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38 (068) 7706030, +38 (063) 8994748

Карсруе Південь - Херсон

 

Карсруе Південь - Херсон

  Станції Прибуття (год.хв.)
 Відправлення (год.хв.)

Німеччина

  Карлслуе, Головний ЖД Вокзал, Шварцвальдштрассе  07:00 07:00
 Пфорцхайм, парковка, Площа Норд  07:30 07:30
 Штутгарт, ст. Метро, 70771 Ляйнфельден-Ехтердін Норд, Фільдербанштрасе  08:30 08:30
Ульм, автостанція на ЖД вокзалі, Шльосартен, Планетарій
 09:30 09:30
Аугсбург, Оберхаузен Норд, кінц. зупинка 4-го трамваю
 10:30 10:30
 Мюнхен, Автостанція Фрютманинг
 12:00 12:00
 Регенсбург, Гол ЖД вокзал, Бангофштрассе
 14:00 14:00
Нюрнберг, ЦАВ, Кесе-Штробель-штрассе, 90402
 15:30 15:30
  Байройт, зупинка "Воєнні Казарми" 16:30 16:30
Хоф, біля МакДональдса 
 17:30 17:30
Хемніц, ЦАВ, Платф. 10 der Natione Ecke Georgstr
 19:00 19:00
Дрезден, зупинка "Рігельплац" 01139
 20:00 20:00
 Герліц Горнбах (магазин) 21:00 21:00

 Україна

  Львів, Львів АС №1, вул. Стрийська, 109 09:00  09:00
 Тернопіль, АС,вул. Живова, 7 12:00 12:00
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23 14:00
 14:00
  Вінниця, АС Вінниця, вул. Київська, 8  16:00
 16:00
 Умань, АС Умань, вул. Київська, 1 18:00
 18:00
  Одеса, АС Одеса, вул. Колонтаївська, 58 21:30
 21:30
Миколаїв, АС Миколаїв, пр.Октябрський, 21 22:30
 22:30
Херсон, АС Херсон, вул. Буденого, 1 23:30 23:30

 

 Тариф на маршрут

 

 Герліц
Дрезден
Хемніц
Хоф
Байройт
Нюрнберг
Мюнхен
Аугсбург
Ульм
Штуттгарт
ПфорцхаймКарлсруе
 Херсон 1725 1725
 1850 1950
 1950 1950 2075 2200 2200 2200 2200 2200
 Миколаїв 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2200 2200 2200 2200 2200
 Одеса 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2200 2200 2200 2200 2200
 Умань 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 2075 2075 2075 2075 2075
 Вінниця 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 2075 2075 2075 2075 2075
 Хмельницький 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 2075 2075 2075 2075 2075
 Тернопіль 1500 1500 1500 1600 1600 1600 1725
 1850 1850 1850 1850 1850
 Львів 1350 1350 1350 1400 1400 1400 1500 1500 1500 1600 1700 1700