ukrussiaukrainepolandczech-republic

Гданськ - Херсон

Періодичність

щоденно

Розклад руху

Місто Станція Відправлення з Польщі
Гданьск Гданськ автовокзал, ul. 3-maja, stan. 10 07:15 07:30
Грудзьондз SP Orlen, 3a, 86-100 Wiąg 08:20 05:30
Бидгощ Бидгощ автовокзал, ul. Jaglelonska, 58 09:30 04:20
Торунь Dworzec Autobusowy - Torun, Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24 10:20 03:30
Влоцлавек Dworzec autobusowy, ul. Stefana Okrzei, 69 11:20 02:50
Кутно Магазин Бедронка, ul. Lakoszynska, 166 12:30 01:55
Лодзь Каліска автовокзал, Aleja Włókniaryz, 227 14:10 01:10
Пйотркув-Трибунальський Пйотркув-Трибунальський автовокзал, Polskiej Organizacji Wojskowe, 12 15:00 00:30
Кельце Площа біля залізничного вокзалу, вулиця Желязна - площа Незалежності, 1 17:10 23:10
Опатув Автовокзал, супермаркет Міла, ulica Henryka Sienkowicza 19 18:25 22:00
Сандомеж Брама Опатовська, ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska) 01 18:50 21:30
Стальова Воля Автовокзал, gen. Leopolda Okulickego, 3 19:40 20:40
Ніско Зупинка громадського транспорту, Pl. Wolnosci, 1 20:05 20:10
Ярослав Парковка біля залізничного вокзалу, Plac Więnżniów Oświęcimia, 1 21:05 18:55
Львів Автостанція №8, пл. Двірцева, 1 02:10 15:00
Золочів Кафе/Шиномонтаж, вул. Січових Стрільців 30 03:45 12:55
Тернопіль Автовокзал, вул. Анатолія Живова, 7 04:55 11:50
Підволочиськ Автобусна станція, вул. Тернопільська, 15а 05:45 10:45
Волочиськ Волочиський автовокзал, вул. Незалежності, 30 05:55 10:30
Хмельницький Автовокзал «Центральний №1», Вінницьке шосе, 23 07:00 09:00
Летичів Летичів автостанція, вул. Ю.Савицького, 1 07:45 07:25
Вінниця Автовокзал №2 Західний, Хмельницьке шосе, 107 09:05 06:20
Вінниця Автовокзал "Центральный", вул. Київська, 8 09:30 06:00
Немирів магазин «АТБ», вул. Горького, 82 10:30 03:20
Гайсин ТРЦ «Європейський», вул. 1-го Травня, 70 11:30 02:30
Умань Умань автовокзал, вул. Київська, 1 12:40 02:00
Одеса Автовокзал «Привоз», вул. Новощіпний Ряд, 5 16:40 22:00
Южне Южне автовокзал, вул. Хіміків, 15 17:50 20:50
Коблево Автовокзал, Одеське шосе, 4 18:15 20:25
Миколаїв Миколаїв автовокзал, пр.Октябрьский, 21 19:20 19:10
Херсон Автовокзал Херсон, вул. Полковника Кедровського, 1 20:35 17:40



Відправлення з України