Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38 (068) 7706030, +38 (063) 8994748

Гданськ - Вінниця

 

Гданськ - Вінниця

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)

Польща

Гданськ, Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 806:30
30
07:00
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 08:4510
08:55
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 09:55
10
10:05
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 6911:00
10
11:10
Кутно,  Dworzec PKS  12:00
10
12:10
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 13:10
20
13:30
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe14:15
10
14:25
Кельце, Czarnowska, 1215:55
10
16:05
Опатув, ul. Henryka Sienkiewicza18:00
5
18:05
Сандомір, PKS Dworzec, 11 Listopada18:40
10
18:50
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 319:30
20
19:50
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 1320:10
5
20:15
Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 1 21:2010
21:30

Україна

 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 02:15
10
02:25
 Львів, АС, вул. Стрийська, 10902:45
10
02:55
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в04:00
5
04:05
Тернопіль, АС, вул. Живова, 705:05
10
05:15
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а06:00
5
06:05
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 06:15
5
06:20
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 2307:30
15
07:45
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 108:35
5
08:40
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 10709:45
-
-

 

 Зверніть увагу! Рейс виконується щодня!

Перший виїзд з України 30 жовтня із Польщі - 1 листопада 2016 року.

 Тариф на маршрут

 Вінниця
Летичів
Хмельницький
Волочиськ
Підволочиськ
Тернопіль
Золочів
Львів
 Ярослав
750750
750
750
750
750
750
550
 Ніско850
850
750
750
750
750
750
550
 Стальова Воля
850
850
750
750
750
750
750
550
 Сандомір850
850
750
750
750
750
750
550
 Опатув850
850
750
750
750
750
750
550
 Кельце850
850
750
750
750
750
750
550
 Пйотркув-Трибунальський850
850
850
850
850800
800
800
 Лодзь850
850
850
850
850
800
800
800
Кутно
900
900
900
900
900
850
850
850
 Вроцлавек900
900
900
900
900
850
850
850
 Торунь900
900
900
900
900
850
850
850
 Грудзендз1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
 Гданськ1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000