ukrussiaukrainepolandczech-republic

Графік руху Україна - Чехія

Розклад руху автобусів на Чехію на квітень та травень місяць.

Перелік станцій

Запоріжжя - Плзень
Запоріжжя 04:20
Дніпро 06:00
Кривий Ріг 08:30
Кропивницький 10:55
Умань 14:00
Вінниця 16:45
Хмельницький 19:00
Тернопіль 21:00
Золочів 22:00
Львів (пересадка) 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно 15:20
Оломоуц 16:40
Їглава 17:05
Острава 17:40
Прага 18:15
Рокицани 19:20
Плзень 19:35
Ковель - Плзень
Ковель 18:15
Луцьк 19:50
Горохів 21:00
Радехів 21:40
Львів (пересадка) 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно 15:20
Оломоуц 16:40
Їглава 17:05
Острава 17:40
Прага 18:15
Рокицани 19:20
Плзень 19:35
Рівне - Плзень
Рівне 13:50
Нетішин 15:35
Славута 16:10
Шепетівка 16:50
Старокостянтинів 18:05
Хмельницький 19:00
Тернопіль 21:00
Золочів 22:00
Львів (пересадка) 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно 15:20
Оломоуц 16:40
Їглава 17:05
Острава 17:40
Прага 18:15
Рокицани 19:20
Плзень 19:35
Харків - Плзень
Харків 07:00
Полтава 09:15
Пирятин 12:00
Київ 15:00
Житомир 17:10
Рівне 20:00
Дубно 20:50
Львів (пересадка) 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно 15:20
Оломоуц 16:40
Їглава 17:05
Острава 17:40
Прага 18:15
Рокицани 19:20
Плзень 19:35
Херсон - Плзень
Херсон 06:00
Миколаїв 07:20
Коблево 08:20
Одеса 10:00
Умань 13:30
Гайсин 14:50
Немирів 15:40
Вінниця 16:30
Летичів 17:50
Хмельницький 19:00
Тернопіль 21:00
Золочів 22:00
Львів (пересадка) 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно 15:20
Оломоуц 16:40
Їглава 17:05
Острава 17:40
Прага 18:15
Рокицани 19:20
Плзень 19:35
Хмельницький - Чернівці - Плзень
Хмельницький 12:20
Дунаївці 13:25
Камʹянець-Подільський 14:30
Хотин 15:00
Чернівці 16:40
Снятин 17:50
Коломия 18:40
Івано-Франківськ 19:45
Калуш 20:25
Долина 21:00
Болехів 21:20
Стрий 21:50
Львів (пересадка) 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно 15:20
Оломоуц 16:40
Їглава 17:05
Острава 17:40
Прага 18:15
Рокицани 19:20
Плзень 19:35
Черкаси - Плзень
Черкаси 09:30
Сміла 10:05
Шпола 10:55
Звенигородка 11:35
Тальне 12:20
Умань 13:30
Гайсин 14:50
Немирів 15:40
Вінниця 16:30
Хмельницький 19:00
Тернопіль 21:00
Золочів 22:00
Львів (пересадка) 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно 15:20
Оломоуц 16:40
Їглава 17:05
Острава 17:40
Прага 18:15
Рокицани 19:20
Плзень 19:35
Запоріжжя - Хеб
Запоріжжя 04:20
Дніпро 06:00
Кривий Ріг 08:30
Кропивницький 10:55
Умань 14:00
Вінниця 16:45
Хмельницький 19:00
Тернопіль 21:00
Золочів 22:00
Львів 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно (пересадка) 15:40
Оломоуц 16:10
Світави 16:45
Літомишль 17:05
Високе Мито 17:15
Пардубице 17:45
Градець Кралове 18:05
Млада Болеслав 18:35
Ліберец 19:20
Усті-над-Лабем 20:45
Тепліце 21:05
Мост 21:30
Хомутов 21:50
Карлові Вари 22:35
Хеб 23:00
Ковель - Хеб
Ковель 18:15
Луцьк 19:50
Горохів 21:00
Радехів 21:40
Львів 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно (пересадка) 15:40
Оломоуц 16:10
Світави 16:45
Літомишль 17:05
Високе Мито 17:15
Пардубице 17:45
Градець Кралове 18:05
Млада Болеслав 18:35
Ліберец 19:20
Усті-над-Лабем 20:45
Тепліце 21:05
Мост 21:30
Хомутов 21:50
Карлові Вари 22:35
Хеб 23:00
Рівне - Хеб
Рівне 13:50
Нетішин 15:35
Славута 16:10
Шепетівка 16:50
Старокостянтинів 18:05
Хмельницький 19:00
Тернопіль 21:00
Золочів 22:00
Львів 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно (пересадка) 15:40
Оломоуц 16:10
Світави 16:45
Літомишль 17:05
Високе Мито 17:15
Пардубице 17:45
Градець Кралове 18:05
Млада Болеслав 18:35
Ліберец 19:20
Усті-над-Лабем 20:45
Тепліце 21:05
Мост 21:30
Хомутов 21:50
Карлові Вари 22:35
Хеб 23:00
Харків - Хеб
Харків 07:00
Полтава 09:15
Пирятин 12:00
Київ 15:00
Житомир 17:10
Рівне 20:00
Дубно 20:50
Львів 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно (пересадка) 15:40
Оломоуц 16:10
Світави 16:45
Літомишль 17:05
Високе Мито 17:15
Пардубице 17:45
Градець Кралове 18:05
Млада Болеслав 18:35
Ліберец 19:20
Усті-над-Лабем 20:45
Тепліце 21:05
Мост 21:30
Хомутов 21:50
Карлові Вари 22:35
Хеб 23:00
Херсон - Хеб
Херсон 06:00
Миколаїв 07:20
Коблево 08:20
Одеса 10:00
Умань 13:30
Гайсин 14:50
Немирів 15:40
Вінниця 16:30
Летичів 17:50
Хмельницький 19:00
Тернопіль 21:00
Золочів 22:00
Львів 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно (пересадка) 15:40
Оломоуц 16:10
Світави 16:45
Літомишль 17:05
Високе Мито 17:15
Пардубице 17:45
Градець Кралове 18:05
Млада Болеслав 18:35
Ліберец 19:20
Усті-над-Лабем 20:45
Тепліце 21:05
Мост 21:30
Хомутов 21:50
Карлові Вари 22:35
Хеб 23:00
Хмельницький - Чернівці - Хеб
Хмельницький 12:20
Дунаївці 13:25
Камʹянець-Подільський 14:30
Хотин 15:00
Чернівці 16:40
Снятин 17:50
Коломия 18:40
Івано-Франківськ 19:45
Калуш 20:25
Долина 21:00
Болехів 21:20
Стрий 21:50
Львів (пересадка) 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно (пересадка) 15:40
Оломоуц 16:10
Світави 16:45
Літомишль 17:05
Високе Мито 17:15
Пардубице 17:45
Градець Кралове 18:05
Млада Болеслав 18:35
Ліберец 19:20
Усті-над-Лабем 20:45
Тепліце 21:05
Мост 21:30
Хомутов 21:50
Карлові Вари 22:35
Хеб 23:00
Черкаси - Плзень
Черкаси 09:30
Сміла 10:05
Шпола 10:55
Звенигородка 11:35
Тальне 12:20
Умань 13:30
Гайсин 14:50
Немирів 15:40
Вінниця 16:30
Хмельницький 19:00
Тернопіль 21:00
Золочів 22:00
Львів 23:10
Стрий 00:30
Свалява 02:30
Мукачево 03:10
Ужгород 04:00
Брно (пересадка) 15:40
Оломоуц 16:10
Світави 16:45
Літомишль 17:05
Високе Мито 17:15
Пардубице 17:45
Градець Кралове 18:05
Млада Болеслав 18:35
Ліберец 19:20
Усті-над-Лабем 20:45
Тепліце 21:05
Мост 21:30
Хомутов 21:50
Карлові Вари 22:35
Хеб 23:00

Знижки

  • 5% картка постійного клієнта - 5.00%
  • студент ISIC до 26 років - 10.00%
  • Пенсіонери (від 60 років) - 10.00%
  • Групова поїздка від 5 чоловік - 15.00%
  • Діти від 7 до 15 років - 20.00%
  • Дитячий - до 6 років - 50.00%

Правила в’їзду до Чеської Республіки

  • при перетині кордону з Чеською Республікою пред’явити підтвердження про негативний PCR тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до в’їзду;
  • не раніше, ніж через 5 днів після приїзду до Чехії, зробити на території Чеської Республіки повторний тест на коронавірус і цих перших 5 днів перебувати на карантині.
  • до отримання результатів повторного тесту перебувати на домашній самоізоляції;
  • упродовж 10 днів після приїзду поза межами свого помешкання носити респіратор FFP2.
  • Нагадуємо, перед в’їздом до Чехії необхідно заповнити онлайн анкету.

Запитання та відповіді

Яка ціна квитка на автобус Україна - Чехія?

Щоб дізнатись ціну квитка перейдіть за посиланням, вкажіть місце відправлення, прибуття, дату та виберіть квиток, ціна якого Вам підходить

Який графік руху автобуса Україна Чехія?
Запоріжжя - Плзень через день
Ковель - Плзень через день
Рівне - Плзень щоденно
Харків - Плзень щоденно
Херсон - Плзень щоденно
Хмельницький - Чернівці - Плзень щоденно
Черкаси - Плзень через день
Маршрути на Хеб відправляються через день
Через які країни курсує автобус?
  • Україна - Чехія - автобус прямує через Угорщину.
  • Чехія - Україна - автобус прямує через Польщу.
Як можна придбати квиток на автобус чи забронювати квиток Україна - Чехія?

Щоб забронювати квиток на автобус швидко та зручно потрібно просто перейти за посиланням, вибрати потрібний маршрут, дату та місце. Або зателефонуйте за контактами.

Готово!

Хто має право на в'їзд до Чехії?
    Перетнути кордон може людина, яка:
  • має дозвіл на перебування більше 90 днів, або постійне проживання;
  • має робочу або сезонну візу.