Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38 (068) 7706030, +38 (063) 8994748

Херсон - Карсруе Центр

 

Херсон - Карсруе Центр

  Станції Прибуття (год.хв.)
 Відправлення (год.хв.)

Україна

 Херсон, АС Херсон, вул. Буденого, 1 20:00
 20:00
 Миколаїв, АС Миколаїв, пр.Октябрьский, 21 21:30 21:30
 Одеса, АС Одеса, вул. Колонтаївська 58 23:30 23:30
 Умань, АС Умань, вул. Київська, 1 04:00 04:00
 Вінниця, АС Вінниця, вул.Київська,8 06:30 06:30
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23 09:00 09:00
 Тернопіль, АС, вул. Живова, 7 11:00 11:00
 Львів, Львів АС №1, вул. Стрийська, 109 14:00 14:00

Німеччина

 Герліц, Герліц Горнбах (магазин) 04:00
 04:00
 Дрезден, Дрезден зуп-ка, Рігельплац 01139 05:00 05:00
 Лейпциг, Гол. ЖД вокзал Sachsenseite, Бранденбургерштрассе 04103 06:30 06:30
 Гера, зупинка "Автобан", біля МкДональдса 07:30 07:30
 Єна, МкДональдс, біля Арал 08:00 08:00
 Ерфурт, Інтерсіті готель, Віллі-Брандт-плац 11 09:00 09:00
 Айзенах, Раст, Хоф Айзенах 10:00 10:00
 Бад-Герсфельд, Гол. ЖД вокзал 11:00 11:00
 Фульда, ЦАВ Рупрехтштрассе 36037 12:00 12:00
 Вюрцбург, ЦАВ Бісмаркштрассе 97070 13:30 13:30
 Франкфурт, Аеропорт Термінал 1, стоянка 36 15:00 15:00
 Маннхайм, ЦАВ Хайнріг фон Штефанштрассе 16:00 16:00
 Хальбронн, автостанція платформа 4 Бангофштрассе 17:00 17:00
 Пфорцхайм, парковка Площа Норд 18:00 18:00
 Карлсруе, Головний ЖД вокзал Шварцвальдштрассе 18:30 -

 

 Тариф на маршрут

 

 ГерліцДрезден
Лейпциг
Гера
Єна
Ерфурт
Айзенах
Бад-Герсфельд
Фульда
 ВюрцбургФранкфурт
Маннхайм
Хальбронн
Пфорцхайм
Карлсруе
 Херсон 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2075 20752200
 2200 2200 2200 2200 2200
 Миколаїв 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2200 2200 2200 2200 2200 2200
 Одеса 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2200 2200 2200 2200 2200 2200
 Умань 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075
 Вінниця 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075
 Хмельницький 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075
 Тернопіль 1500 1500 1500 1600 1600 1600 1725 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850
 Львів 1350 1350 1350 1400 1400 1400 1450 1450 1450 1500 1500 1500 1500 1700 1700