Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Херсон - Карсруе Південь

 

Херсон - Карсруе Південь

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)

Україна

Херсон, АС Херсон, вул. Буденого, 1
19:45
 15
 20:00
 Миколаїв, АС Миколаїв, пр.Октябрський, 21
 21:25 15 21:30
 Одеса, АС Одеса, вул. Колонтаївська, 58
 23:30 1 23:30
 Умань, АС Умань, вул. Київська, 1
 04:00 1 04:00
 Вінниця, АС Вінниця, вул. Київська, 8
 06:30 1 06:30
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
 09:00 1 09:00
 Тернопіль, АС,вул. Живова, 7
 11:00 1 11:00
 Львів, Львів АС №1, вул. Стрийська, 109
 14:00 1 14:00

Німеччина

Герліц Горнбах (магазин)
 04:00 1 04:00
Дрезден, зупинка "Рігельплац" 01139 05:00 1 05:00
Хемніц, ЦАВ, Платф. 10 der Natione Ecke Georgstr
 06:00 1 06:00
Хоф, біля МакДональдса
 07:30 1 07:30
 Байройт, зупинка "Воєнні Казарми" 08:30 1 08:30
 Нюрнберг, ЦАВ, Кесе-Штробель-штрассе, 90402
 09:30 1 09:30
 Регенсбург, Гол ЖД вокзал, Бангофштрассе 11:00 1 11:00
 Мюнхен, Автостанція Фрютманинг
 12:30 1 12:30
 Аугсбург, Оберхаузен Норд, кінц. зупинка 4-го трамваю
 13:30 1 13:30
 Ульм, автостанція на ЖД вокзалі, Шльосартен, Планетарій 14:30 1 14:30
 Штутгарт, ст. Метро, 70771 Ляйнфельден-Ехтердін Норд, Фільдербанштрасе  16:00 1 16:00
Пфорцхайм, парковка, Площа Норд
 18:00 1 18:00
 Карлслуе, Головний ЖД Вокзал, Шварцвальдштрассе  17:30 - -

 

 Тариф на маршрут

 

 Герліц
Дрезден
Хемніц
Хоф
Байройт
Нюрнберг
Мюнхен
Аугсбург
Ульм
Штуттгарт
ПфорцхаймКарлсруе
 Херсон 1725 1725
 1850 1950
 1950 1950 2075 2200 2200 2200 2200 2200
 Миколаїв 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2200 2200 2200 2200 2200
 Одеса 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2200 2200 2200 2200 2200
 Умань 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 2075 2075 2075 2075 2075
 Вінниця 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 2075 2075 2075 2075 2075
 Хмельницький 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 2075 2075 2075 2075 2075
 Тернопіль 1500 1500 1500 1600 1600 1600 1725
 1850 1850 1850 1850 1850
 Львів 1350 1350 1350 1400 1400 1400 1500 1500 1500 1600 1700 1700