Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38 (068) 7706030, +38 (063) 8994748

Кам'янець-Подільський - Варшава – Лодзь

 

Кам'янець-Подільський – Лодзь

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)

Україна

 Кам'янець-Подільський, АС, вул. Князів Коріатовичів, 19  09:30 30 10:00
 Дунаївці, АС, вул. Шевченка, 109
 10:35 5 10:40
 Ярмолинці, автобусна зупинка в центрі на кільці  11:25 5 11:30
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
 12:05 25 12:30
 Староконстянтинів, АС, вул. Князя Острозького, 2
 13:15 5 13:20
 Шепетівка, АС, Староконстянтинівське шосе, 42
 14:10 5 14:15
 Славута, АС, пл. Шевченка, 13
 14:55 5 15:00
 Нетішин, вул. Ринкова, 2
 15:25 5 15:30
 Рівне, АС-1, вул. Київська, 40
 16:50 10 17:00
 Луцьк, АС-1,  вул. Конякіна, 39  18:50 10 19:00
Ковель, АЗС WOG, Варшавська 3 Б
 20:10 10 20:20

Польща

Хелм, Lubelska, 216
 00:00 5 00:05
 Люблін, Al. Tysiaclecia 6
 01:05 10 01:15
 Пулави, ul. Wojska Polskiego, зупинка гр. транспорту біля PKS
 02:00 5 02:05
 Радом, ul. Beliny-Prazmowskiego, 12, PKS st. 18,19  03:10 5 03:15
 Груец, ul. Armii Krajowej 50, навпроти Dekada АЗС ORLEN  04:15 5 04:20
 Варшава, ul. Al. Jerozlimskie, 144
 05:30 30 06:00
 Броніше, АЗС "Lotos"
 06:15 5 06:20
 Блонь, Powstancow, 24 біля McDonalds A3C ORLEN
 06:30 5 06:35
 Брамкі, Lodzka, 40 (навпроти АЗС ВР)
 06:45 5 06:50
 Сохачев, PL. Swietego Dominika na przystanku 04  07:10 5 07:15
 Ловіч, ul. Warszawska 9a (навпроти Hostel LOWICZ)  07:40 5 07:45
 Гловно, ul. Lodzka, 8
 08:10 5 08:15
Лодзь, Dworzec Kaliska, ul. Wlokniarzy 203\205 PKS st.4-6
 08:45--

 

 Тариф на маршрут

 11111111

 Кам'янець-Подільський Дунаївці
ЯрмолинціХмельницький
Староконстянтинів
Шепетівка
Славута
Нетішин
Рівне
Луцьк
Ковель
Лодзь
950
950
950
850
850
850
850
850
750
650
650
Гловно
950
950
950
850
850
850
850
850
750
650
650
Ловіч
950
950
950
850
850
850
850
850
750
650
650
Сухачев750
750
750
750
750
750
750
750
650
650
650
Брамкі
750
750
750750
750
750
750
750
650
650
650
Блонь
750
750
750
750
750
750
750
750
650
650
650
Броніше
750
750
750
750
750
750
750
750
650
650
650
Варшава
650
650
650
550
550
550
550
550
500
450
450
Груец
650
650
650
550
550
550
550
550
500
450
450
Радом
650
650
650
550
550
550
550
550
500
450
450
Пулави650
650
650
550
550
550
550
550
500
450
450
Люблін
550
550
550
450
450
450
450
450
450
450
450
Хелм
550
550
550
450
450
450
450450
450
450
450

 111111