Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Карсруе Центр - Херсон

 

Карсруе Центр - Херсон

  Станції Прибуття (год.хв.)
 Відправлення (год.хв.)

Німеччина

 Карлсруе, Головний ЖД вокзал Шварцвальдштрассе 07:00 07:00
 Пфорцхайм, парковка Площа Норд 07:30 07:30
 Хальбронн, автостанція платформа 4 Бангофштрассе 08:30 08:30
 Маннхайм, ЦАВ Хайнріг фон Штефанштрассе 09:30 09:30
 Франкфурт, Аеропорт Термінал 1, стоянка 36 10:30 10:30
 Вюрцбург, ЦАВ Бісмаркштрассе 97070 12:00 12:00
 Фульда, ЦАВ Рупрехтштрассе 36037 13:00 13:00
 Бад-Герсфельд, Гол. ЖД вокзал 14:30 14:30
 Айзенах, Раст, Хоф Айзенах 15:30 15:30
 Ерфурт, Інтерсіті готель, Віллі-Брандт-плац 11 16:30 16:30
 Єна, МкДональдс, біля Арал 17:30 17:30
 Гера, зупинка "Автобан", біля МкДональдса 18:00 18:00
 Лейпциг, Гол. ЖД вокзал Sachsenseite, Бранденбургерштрассе 04103 19:00 19:00
 Дрезден, Дрезден зуп-ка, Рігельплац 01139 20:00 20:00
 Герліц, Герліц Горнбах (магазин) 21:00 21:00

Україна

 Львів, Львів АС №1, вул. Стрийська, 109 09:00 09:00
 Тернопіль, АС, вул. Живова, 7 12:00 12:00
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23 14:00 14:00
 Вінниця, АС Вінниця, вул.Київська,8 16:00 16:00
  Умань, АС Умань, вул. Київська, 1 18:00 18:00
 Одеса, АС Одеса, вул. Колонтаївська 58 21:30 21:30
 Миколаїв, АС Миколаїв, пр.Октябрьский, 21 22:30 22:30
Херсон, АС Херсон, вул. Буденого, 1
 23:30 -

 

 Тариф на маршрут

 

 ГерліцДрезден
Лейпциг
Гера
Єна
Ерфурт
Айзенах
Бад-Герсфельд
Фульда
 ВюрцбургФранкфурт
Маннхайм
Хальбронн
Пфорцхайм
Карлсруе
 Херсон 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2075 20752200
 2200 2200 2200 2200 2200
 Миколаїв 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2200 2200 2200 2200 2200 2200
 Одеса 1725 1725 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2200 2200 2200 2200 2200 2200
 Умань 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075
 Вінниця 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075
 Хмельницький 1600 1600 1725 1850 1850 1850 1950 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075
 Тернопіль 1500 1500 1500 1600 1600 1600 1725 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850
 Львів 1350 1350 1350 1400 1400 1400 1450 1450 1450 1500 1500 1500 1500 1700 1700