Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Кьольн - Мелітополь

 

Кьольн - Мелітополь

  Станції Прибуття (год.хв.)
 Відправлення (год.хв.)

Німеччина

 Кьольн, Аеропорт "Кьольн-Бон" термінал 04:30
 04:30
 Дюсельдорф, ЦАВ, на жд.в. Ворінгенерштр 05:15 05:15
 Ессен, ЦАВ, на ЖД вокзалі Півд. ст. 05:45 05:45
 Дортмунд, ЦАВ, Штайнштр. 54 06:15 06:15
 Мюнстер, ЦАВ 07:00 07:00
Білефельд, ЦАВ, Бракведе/Айзенбаншр  07:30 07:30
Оснабрюк, ЦАВ, Айзенбарнштр  08:00 08:00
 Бремен, ЦАВ, Брайтенвег 09:30 09:30
Гамбург, ЦАВ, біля ЖД вокзалу Аденауер Алеє  11:00 11:00
 Шверінг, ЦАВ 12:15 12:15
Ганновер ЦАВ, біля жд.вок. Рундештр. 12  10:45 10:45
Брауншвайг, ЦАВ, біля жд. вок. Берлінер, плац  11:45 11:45
Магдебург, ЦАВ, біля жд.вок. Кьольнер, плац  13:00 13:00
Берлін, ЦАВ, Функтур Вест  15:00 15:00
Котбус ЦАВ 16:30 16:30

Україна

Львів, Львів АС №1, вул. Стрийська, 109  04:30  04:30
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7 06:30 06:30
Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23  08:30 08:30
 Вінниця, АС Вінниця, вул.Київська,8 10:30 10:30
Умань, АС Умань, вул. Київська, 1 12:30 12:30
Кіровоград, ЦАВ, Олександрiйське ш., 1  15:30 15:30
Олександрія, ЦАВ, вул. Садова, 12а  17:30 17:30
Одеса, АС Одеса, вул. Колонтаївська 58 18:30 18:30
Миколаїв, АС Миколаїв, пр.Октябрьский, 21  15:30 15:30
Дніпропетровськ, ЦАВ, вул. Курчатова, 10  17:00 17:00
Херсон, АС Херсон, вул. Буденого, 1  19:30 19:30
Запоріжжя, ЦАВ, пр. Леніна, 22  21:00 21:00
Мелітополь, ЦАВ, вул. Дзержинського, 204а  23:00-

 

 Тариф на маршрут

 

 Котбус
Берлін
Магдебург
Брауншвайг
Ганновер
Шверінг
Гамбург
 БременОснабрюк
Білефельд
Мюнстер
Дортмунд
Ессен
Дюсельдорф
Кьольн
 Мелітополь 20752075
2200
 2200
 2200 2200 2200
 2200 2200
 2200 2200 2300 2300 23002300
 Запоріжжя 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2200 2200 2200 2200
 Херсон 1725 1725 18501850
 1850 1850 18501850
 1850 1850 1850 1950 1950 1950 1950
 Дніпропетровськ 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2200 2200 2200 2200
 Миколаїв 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1950 1950 1950 1950
 Одеса 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1950 1950 1950 1950
 Олександрія 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1950 1950 1950 1950
 Кіровоград 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850
 Умань 1600 1600 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1850 1850 1850 1850
 Вінниця 1600 1600 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1850 1850 1850 1850
 Хмельницький 1600 1600 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1850 1850 1850 180
 Тернопіль 1500 1500 1600 1600 1600 1600 1600 1600 1600 1600 1600 1725 1725 1725 1725
 Львів 1350 1350 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1500 1500 1500 1500