Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Лодзь - Кам'янець-Подільський

 

Лодзь - Кам'янець-Подільський

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)

Польща

Лодзь, Dworzec Kaliska, ul. Wlokniarzy 203\20507:30
30

08:00

 Гловно, ul. Lodzka, 808:40
5
08:45
 Ловіч, ul. Poznanska, 11209:10
5
09:15
 Сохачев, ul. Warszawska, 209:40
20
10:00
 Брамкі, Lodzka, 4010:20
10
10:30
 Блонь, Powstancow, 2410:4020
11:00
 Варшава, ul. Al. Jerozlimskie, 14411:30
30
12:00
 Груец, ul. Laskowa, 2612:55
10
13:05
 Радом, ul. Belint-Prazmowskiego, 1214:05
10
14:15
 Пулави, ul. Lubelska, 915:30
10
15:40
 Люблін, Al. Tysiaclecia 616:40
10
16:50
Хелм, Lubelska, 21618:15
5
18:20

Україна

 Луцьк, АС-1,  вул. Конякіна, 39 00:10
 500:15
 Рівне, АС-1, вул. Київська, 4001:30
 501:35
 Нетішин, вул. Ринкова, 202:35
 502:40
 Славута, АС, пл. Шевченка, 1303:00
 503:05
 Шепетівка, АС, Староконстянтинівське шосе, 4203:30
 503:35
 Староконстянтинів, АС, вул. Князя Острозького, 204:20 504:25
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 2305:05
 505:10
 Ярмолинці, АС, вул. Чапаєва, 3505:45
 505:50
 Дунаївці, АС, вул. Шевченка, 10906:25
 506:30
 Кам'янець-Подільський, АС, вул. Князів Коріатовичів, 19 07:00
-
-

 

 Тариф на маршрут

11111111

 Кам'янець-Подільський Дунаївці
ЯрмолинціХмельницький
Староконстянтинів
Шепетівка
Славута
Нетішин
Рівне
Луцьк
Ковель
Лодзь
950
950
950
850
850
850
850
850
750
650
650
Гловно
950
950
950
850
850
850
850
850
750
650
650
Ловіч
950
950
950
850
850
850
850
850
750
650
650
Сухачев750
750
750
750
750
750
750
750
650
650
650
Брамкі
750
750
750750
750
750
750
750
650
650
650
Блонь
750
750
750
750
750
750
750
750
650
650
650
Броніше
750
750
750
750
750
750
750
750
650
650
650
Варшава
650
650
650
550
550
550
550
550
500
450
450
Груец
650
650
650
550
550
550
550
550
500
450
450
Радом
650
650
650
550
550
550
550
550
500
450
450
Пулави650
650
650
550
550
550
550
550
500
450
450
Люблін
550
550
550
450
450
450
450
450
450
450
450
Хелм
550
550
550
450
450
450
450450
450
450
450