Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Мелітополь - Кьольн

 

Мелітополь - Кьольн

  Станції Прибуття (год.хв.)
 Відправлення (год.хв.)

Україна

Мелітополь, ЦАВ, вул. Дзержинського, 204а
 18:00 18:00
Запоріжжя, ЦАВ, пр. Леніна, 22
 20:00 20:00
Херсон, АС Херсон, вул. Буденого, 1
 20:00 20:00
Дніпропетровськ, ЦАВ, вул. Курчатова, 10
 21:30 21:30
Миколаїв, АС Миколаїв, пр.Октябрьский, 21
 21:30 21:30
Одеса, АС Одеса, вул. Колонтаївська 58
 23:30 23:30
Олександрія, ЦАВ, вул. Садова, 12а
 00:00 00:00
Кіровоград, ЦАВ, Олександрiйське ш., 1
 01:00 01:00
Умань, АС Умань, вул. Київська, 1 04:00 04:00
 Вінниця, АС Вінниця, вул.Київська,8 06:30 06:30
Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
 09:00 09:00
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7 11:00 11:00
Львів, Львів АС №1, вул. Стрийська, 109
 14:00 14:00

 Німеччина

Котбус ЦАВ 16:30 16:30
Берлін, ЦАВ, Функтур Вест
 06:00 06:00
Магдебург, ЦАВ, біля жд.вок. Кьольнер, плац
 08:00 08:00
Брауншвайг, ЦАВ, біля жд. вок. Берлінер, плац
 09:15 09:15
Ганновер ЦАВ, біля жд.вок. Рундештр. 12
 10:15 10:15
 Шверінг, ЦАВ 08:30 08:30
Гамбург, ЦАВ, біля ЖД вокзалу Аденауер Алеє
 10:00 10:00
 Бремен, ЦАВ, Брайтенвег 11:30 11:30
Оснабрюк, ЦАВ, Айзенбарнштр
 13:00 13:00
Білефельд, ЦАВ, Бракведе/Айзенбаншр
 13:30 13:30
 Мюнстер, ЦАВ 13:45 13:45
 Дортмунд, ЦАВ, Штайнштр. 54 14:30 14:30
 Ессен, ЦАВ, на ЖД вокзалі Півд. ст. 15:00 15:00
 Дюсельдорф, ЦАВ, на жд.в. Ворінгенерштр 15:30 15:30
 Кьольн, Аеропорт "Кьольн-Бон" термінал 16:15 -

 

 Тариф на маршрут

 

 Котбус
Берлін
Магдебург
Брауншвайг
Ганновер
Шверінг
Гамбург
 БременОснабрюк
Білефельд
Мюнстер
Дортмунд
Ессен
Дюсельдорф
Кьольн
 Мелітополь 20752075
2200
 2200
 2200 2200 2200
 2200 2200
 2200 2200 2300 2300 23002300
 Запоріжжя 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2200 2200 2200 2200
 Херсон 1725 1725 18501850
 1850 1850 18501850
 1850 1850 1850 1950 1950 1950 1950
 Дніпропетровськ 1950 1950 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2075 2200 2200 2200 2200
 Миколаїв 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1950 1950 1950 1950
 Одеса 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1950 1950 1950 1950
 Олександрія 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1950 1950 1950 1950
 Кіровоград 1725 1725 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850 1850
 Умань 1600 1600 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1850 1850 1850 1850
 Вінниця 1600 1600 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1850 1850 1850 1850
 Хмельницький 1600 1600 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1725 1850 1850 1850 180
 Тернопіль 1500 1500 1600 1600 1600 1600 1600 1600 1600 1600 1600 1725 1725 1725 1725
 Львів 1350 1350 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1400 1500 1500 1500 1500