Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38 (068) 7706030, +38 (063) 8994748
Станція відправлення:
Станція прибуття:
Дата відправлення: 
Параметри: 

Новий маршрут Чернівці - Костшин-над-Одрою

Раді повідомити вам чудову новину, про відкриття нового маршруту Чернівці - Костшин-над-Одрою. Маршрут курсуватиме.

З України:

  • Вівторок
  • Субота

З Польщі:

  • Четвер
  • Понеділок
Розклад руху
Місто Станція Відправлення
Чернівці Автовокзал "Центральний", вул. Головна, 219 11:10
Снятин АС, вул. Винниченка, 1 12:05
Коломия АС, вул. Антоненка-Д, 15 13:00
Надвірна Автостанція, вул. Вокзальна, 2 13:50
Івано-Франківськ Автостанція №2, вул. Горбачевського, 14 14:55
Калуш АС, вул. Привокзальна, 15 15:40
Долина Долина АС, вул. Привокзальна, 1 16:30
Стрий АС 1 з/д, вул. Вокзальна, 7б 17:30
Львів Автовокзал "Центральний Львів", вул. Стрийська, 109 18:50
Львів Автостанція №8, пл. Двірцева, 1 19:30
Люблін Люблін автовокзал, al. Tysiaclecia, 6 01:40
Томашув-Мазовецький Dworzec PKS, вул. Двірцева 04:55
Пйотркув-Трибунальський Grota Roweckiego 1 05:50
Серадз ul. Jana Pawla II 20 07:05
Кемпно AC, Broniewskiego, 2 08:20
Острув-Велькопольський ul. Dworcowa, 15 09:15
Каліш PKS, ul. Wroclawska, 30/38 09:45
Яроцин ul. Stanislawa Moniuszki, 43a 10:50
Познань Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi, 2 12:15
Свебодзін PKS, ul. Grottgera 5 13:50
Костшин-над-Одрою Dworcowa, 66 15:20