ukrussiaukrainepolandczech-republic

Плзень - Херсон

Періодичність

дні тижня: П'ятниця, Субота, Понеділок, Неділя, Вівторок

Розклад руху

Місто Станція Відправлення з Польщі
Плзень nadrazi, Husova, 90 17:00 20:10
Рокицани Заправка Shell, E50 Dalnice D5 17:15 19:55
Прага Florenc, Pod výtopnou, 13/10 19:00 18:50
Брно Ústřední Autobusové Nádraží, pl. 35, ul.Zvonarka, 411 22:00 15:35
Оломоуц Автовокзал, Sladkovskeho 142/37 23:15 14:15
Острава Ж/Д вокзал, "Свинов" 00:40 12:40
Фридек-Мистек автовокзал, автовокзал 00:55 12:20
Цещин LotosSF342, Katowicka, 45 01:25 11:45
Бельсько-Бяла Автовокзал Бельсько-Бяла, ul.Warszawska, 7 01:50 11:15
Тихи Tesco, ul. Towarowa, 2 02:35 10:25
Катовіце Dworzec autobusowy, ul. Poitra Skargi, 1 03:10 09:40
Краків Dworzec autobusowy, ul. Bosacka, 18 05:00 08:40
Львів Автостанція №8, пл. Двірцева, 1 12:30 23:10
Золочів Кафе/Шиномонтаж, вул. Січових Стрільців 30 14:45 22:00
Тернопіль Автовокзал, вул. Анатолія Живова, 7 15:45 21:00
Хмельницький Автовокзал «Центральний №1», Вінницьке шосе, 23 18:30 19:00
Летичів Летичів автостанція, вул. Ю.Савицького, 1 19:50 17:50
Вінниця Автовокзал "Центральный", вул. Київська, 8 20:50 16:30
Немирів магазин «АТБ», вул. Горького, 82 21:40 15:40
Гайсин ТРЦ «Європейський», вул. 1-го Травня, 70 22:25 14:50
Умань Умань автовокзал, вул. Київська, 1 23:25 13:30
Одеса Міжнародний автовокзал Одеси, вул. Колонтаївська, 58 03:30 10:00
Коблево Автовокзал, Одеське шосе, 4 04:30 08:20
Миколаїв Миколаїв автовокзал, проспект Богоявленський, 21 05:30 07:20
Херсон Автовокзал Херсон, вул. Полковника Кедровського, 1 07:00 06:00



Відправлення з України