Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Познань - Яремче

 

Познань - Яремче

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)

 Польща

Познань зупинка Ul. Stanisława Matyi 2
17:20
30
17:50
Лешно АС ул. Товарова, 1
19:05
5
19:10
Вроцлав зупинка ul. Sucha 1/11
20:35
5
20:40
Ополе Dworec PKS ul. 1 Maja 4
22:00
5
22:05
Катовіце Dw. PKS ul. P. Skargi
23:30
10
23:40
Краків RDA ul. Bosacka 18
01:10
15
01:25

 Україна

Львів АС-8 пл. Двірцева, 1
08:5010
09:00
Львів Львів АС №1 вул. Стрийська, 109
09:10
5
09:15
Стрий зупинка вул. Болехівська, 2
10:15
10
10:20
Болехів зупинка вул. Зележнодорозна, 25
10:50
10
11:00
Долина зупинка вул. Привокзальна, 1
11:15
5
11:20
Калуш АС вул. Привокзальна, 15
11:50
5
11:55
Івано-Франківськ АС вул. Горбачевського, 14
12:305
12:35
Надвірна зупинка вул. Вокзальна 2
13:25
5
13:30
Делятин зупинка вул. 16 липня
13:50
5
13:55
Яремче зупинка вул. Свободи 234-а
14:15
-
-

 

 Тариф на маршрут

 

 Жешув
Краків
Катовіце
Ополє
Вроцлав
Лешно
Познань
 Львів (АС-8)
 430 500 600 650 700 840
 840
 Львів АВ
 430 500 600 650 700 840 840
 Стрий 400 500 550 700 750 820 820
 Болехів 430 500 550 600 650 820 820
 Долина 430 500 550 600 650 820 820
 Калуш 430 500 550 600 650 820 820
 Івано-Франківськ 430 500 550 600 650 820 820
 Надвірна 430 500 600 650 730 850 850
 Делятин 450 520 680
 700 750 900 900
 Яремче 450 530 700 720 750 900 900