ukrussiaukrainepolandczech-republic

Щецин - Херсон

Періодичність

щоденно

Розклад руху


Місто Станція Відправлення з Польщі
Щецин PKS, Plac Grodnicki, 1 12:10 22:35
Старгард Щециньський Dworzec PKS, ul. Szczecinska, 10 13:00 21:55
Валч PKS Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 14:45 20:20
Піла Dworzec PKS, ul. Kwiatowa, 18 15:30 19:45
Ходзеж Заправка Орлен, Ujska 12 16:00 19:10
Познань Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi, 2 18:00 17:50
Конін Dworzec PKS, вул. Колейова, 1, (термінал) 19:35 16:20
Каліш DW. PKS, ul. Podmiejska 2A 20:20 15:20
Лодзь Каліска автовокзал, Aleja Włókniaryz, 227 22:05 13:25
Пйотркув-Трибунальський Пйотркув-Трибунальський автовокзал, Polskiej Organizacji Wojskowe, 12 23:10 12:20
Радомсько PKS, ul. Reymonta, 55 23:55 11:25
Ченстохова Dworzec PKS, Aleja Wolności 45/47 01:00 10:35
Катовіце Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi, 6 02:30 09:25
Краків Dworzec autobusowy, ul. Bosacka, 18 04:30 08:00
Перемишль Парковка магазину Tesco, ul. Lwowska 36 08:15 03:35
Львів Автостанція №8, пл. Двірцева, 1 12:30 23:55
Львів Автовокзал "Центральний Львів", вул. Стрийська, 109 13:00 23:55
Золочів Кафе/Шиномонтаж, вул. Січових Стрільців 30 14:45 18:30
Тернопіль Автовокзал, вул. Анатолія Живова, 7 15:45 21:30
Підволочиськ Автобусна станція, вул. Тернопільська, 15а 16:45 20:30
Волочиськ Волочиський автовокзал, вул. Незалежності, 30 17:00 20:15
Хмельницький Автовокзал «Центральний №1», Вінницьке шосе, 23 18:30 19:00
Летичів Летичів автостанція, вул. Ю.Савицького, 1 19:50 17:50
Вінниця Автовокзал "Центральный", вул. Київська, 8 20:50 16:30
Немирів магазин «АТБ», вул. Горького, 82 21:40 15:40
Гайсин ТРЦ «Європейський», вул. 1-го Травня, 70 22:25 14:50
Умань Умань автовокзал, вул. Київська, 1 23:25 13:30
Одеса Міжнародний автовокзал Одеси, вул. Колонтаївська, 58 03:30 10:00
Коблево Автовокзал, Одеське шосе, 4 04:30 08:20
Миколаїв Миколаїв автовокзал, проспект Богоявленський, 21 05:30 07:20
Херсон Автовокзал Херсон, вул. Полковника Кедровського, 1 07:00 06:00



Відправлення з України