Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Вінниця - Львів - Влоцлавек - Гданськ

 

Вінниця - Гданськ

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)

Україна

 Вінниця, АС-1, вул. Київська, 8
06:0030
06:30
 Вінниця, АС-2, Хмельницьке шосе, 107
06:40
10
06:50
 Летичів, АС, вул. 50-річчя Жовтня, 1
07:55
10
08:05
 Хмельницький, АС-1, вул. Вінницьке шосе, 23
08:55
20
09:15
 Волочиськ, АС, вул. Незалежності, 30 10:25
5
10:30
 Підволочиськ, АС, вул. Тернопільска, 15а
10:40
5
10:45
Тернопіль, АС, вул. Живова, 7
11:30
20
11:50
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
 Львів, АС, вул. Стрийська, 10914:00
20
14:20
 Львів, АС, пл. Двірцева, 1 14:40
20
15:00

Польща

Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 1 17:45
10
17:55
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40
Сандомір, PKS Dworzec, 11 Listopada
20:20
10
20:30
Опатув, ul. Henryka Sienkiewicza
21:05
5
21:10
Кельце, Czarnowska, 12
22:0510
22:15
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 00:4010
00:50
Кутно,  Dworzec PKS  01:50
5
01:55
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55
 Грудзендз, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 04:55
10
05:05
 Гданськ, Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
06:50
-
-

 Зверніть увагу! Рейс виконується щодня!


 Тариф на маршрут

 
 Вінниця
Летичів
Хмельницький
Волочиськ
Підволочиськ
Тернопіль
Золочів
Львів
 Ярослав
750750
750
750
750
750
750
550
 Ніско850
850
750
750
750
750
750
550
 Стальова Воля
850
850
750
750
750
750
750
550
 Сандомір850
850
750
750
750
750
750
550
 Опатув850
850
750
750
750
750
750
550
 Кельце850
850
750
750
750
750
750
550
 Пйотркув-Трибунальський850
850
850
850
850800
800
800
 Лодзь850
850
850
850
850
800
800
800
Кутно
900
900
900
900
900
850
850
850
 Вроцлавек900
900
900
900
900
850
850
850
 Торунь900
900
900
900
900
850
850
850
 Грудзендз1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
 Гданськ1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000