Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Вроцлав - Вінниця

 

Вроцлав - Вінниця

  Станції Прибуття (год.хв.)
 Відправлення (год.хв.)

Польща

Вроцлав Tymczasowy Dw. Autobusowy ul. Joannitów 13 13:00
13:00
Ополе Dworec PKS ul. 1 Maja 4 14:30
14:30
Глівіце Przyst. miedyznarodowy ul. Peonierów 8

15:00

15:00
Катовіце Dw. PKS ul. P. Skargi 16:30
16:30
Краків RDA ul. Bosacka 18 18:00
18:00
Тарнув Dw. PKS ul. Dworcowa 19:30
19:30
Дембиця Станція АЗС Шел з МакДональдс 20:15
20:15
Жешув CMP Wagabunda Dw PKP Plac Dworcowy 1 21:15
21:15
Ланьцут Dw. PKS 21:3521:35
Переворськ Dw. PKS 22:00
22:00
Ярослав Dw. PKS st. Wagabunda 22:30
22:30
Перемишль Dw. PKS st. Czarnieckiego 4 23:10
23:10

 Україна

 Тернопіль АС вул. Живова, 707:15
07:15
Хмельницький АС-1 вул. Вінницьке шосе, 23 09:30
09:30
Вінниця автопарковка біля ТЦ «МЕТРО» 11:40
-

 

 Тариф на маршрут

 
  Перемишль Ярослав Переворськ Ланьцут Жешув Дембиця Тарнув Краків Катовіце Глівіце Ополе Вроцлав
 Вінниця 430 450
 470
 480
 510
 530
 550
 600 630 680 720 770
 Хмельницький 410 430 440 460 490 510 530 580 610 660 690 740
 Тернопіль 390 410 430 440 470 490 510 560 590 640 660 700