Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38(068)7706030, +38(063)8994748

Яремче - І.-Франківськ - Львів - Краків - Познань

 

Яремче - Познань

  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)

 Україна

Україна Яремче зупинка вул. Свободи 234-а
 18:05 30 18:35
Делятин зупинка вул. 16 липня
 18:50 5 18:55
 Надвірна зупинка вул. Вокзальна 2 19:15 5 19:20
Івано-Франківськ АС вул. Горбачевського, 14
 20:10 20 20:30
Калуш АС вул. Привокзальна, 15
 21:05 5 21:10
Долина зупинка вул. Привокзальна, 1
 21:40 5 21:45
Болехів зупинка вул. Зележнодорозна, 25
 22:00 5 22:05
Стрий зупинка вул. Болехівська, 2
 22:35 5 22:40
Львів АС-8 пл. Двірцева, 1
 22:55 - 23:55

 Польща

 Жешув зупинка ul. Artura Grottgera 1 03:40 5 03:45
Краків RDA ul. Bosacka 18
 06:10 10 06:20
Катовіце Dw. PKS ul. P. Skargi
 07:40 5 07:45
Ополе Dworec PKS ul. 1 Maja 4
 09:10 5 09:15
Вроцлав зупинка ul. Sucha 1/11
 10:35 5 10:40
 Лешно АС ул. Товарова, 1 12:00 5 12:05
Познань зупинка Ul. Stanisława Matyi 2
 13:20 - -

 

 Тариф на маршрут

 

 Жешув
Краків
Катовіце
Ополє
Вроцлав
Лешно
Познань
 Львів (АС-8)
 330 400 500 550 600740
740
 Львів АВ
 330 400 500 550 600 740 740
 Стрий 300 400 450 600 650 720 720
 Болехів 330 400 450 500 550 720 720
 Долина 330 400 450 500 550 720 720
 Калуш 330 400 450 500 550 720 720
 Івано-Франківськ 330 400 450 500 550 720 720
 Надвірна 330 400 500 550 630 750 750
 Делятин 350 420 580
 600 650 800 800
 Яремче 350 430 600 620 650 800 800