Харків - Черкаси - Хмельницький
Станції | Прибуття (год.хв.) | Стоянка (хв.) | Відправлення (год.хв.) |
Харків АС Харків пр. Гагаріна, 22 | 13:40 | 20 | 14:00 |
Полтава АС Полтава вул.Великотирнівська, 7 | 16:35 | 15 | 16:50 |
Кременчук АС Кременчук | 19:20 | 10 | 19:30 |
Черкаси АС Черкаси-2 | 22:10 | 5 | 22:15 |
Радом АС Сміла-1 | 22:40 | 5 | 22:45 |
Сміла АС Сміла-1 | 22:40 | 5 | 22:45 |
Звенигородка АС Звенигородка | 23:50 | 5 | 23:55 |
Тальне АС Тальне | 00:35 | 2 | 00:37 |
Умань АС Умань вул. Київська, 1 | 01:45 | 5 | 01:50 |
Гайсин АС Гайсинська | 03:00 | 2 | 03:02 |
Немирів АС Немирів | 04:00 | 5 | 04:05 |
Вінниця АС Вінниця вул.Київська,8 | 04:55 | 10 | 05:05 |
Вінниця АС-2 | 05:20 | 10 | 05:30 |
Хмельницький АС-1 вул. Вінницьке шосе, 23 | 07:20 | - | - |
Тариф на маршрут
Полтава | Кременчук | Черкаси | Радом | Сміла | Звенигородка | Тальне | Умань | Гайсин | Немирів | Вінниця | Вінниця | Хмельницький | |
Харків | 73.08 | 130.94 | 206.05 | 219.24 | 219.24 | 261.87 | 278.62 | 304.50 | 337.49 | 362.86 | 386.21 | 390.78 | 447.11 |
Полтава | 62.48 | 143.60 | 203.89 | 203.89 | 203.89 | 221.98 | 249.93 | 285.56 | 312.97 | 338.18 | 343.11 | 403.95 | |
Кременчук | 81.12 | 95.37 | 95.37 | 141.41 | 159.50 | 187.45 | 223.08 | 250.48 | 275.69 | 280.63 | 341.47 | ||
Черкаси | 14.25 | 14.25 | 60.29 | 78.38 | 106.33 | 141.96 | 169.36 | 194.58 | 199.51 | 260.35 | |||
Радом | 46.04 | 64.13 | 92.08 | 127.71 | 155.11 | 180.32 | 185.26 | 246.10 | |||||
Сміла | 46.04 | 64.13 | 92.08 | 127.71 | 155.11 | 180.32 | 185.26 | 246.10 | |||||
Звенигородка | 18.09 | 46.04 | 81.67 | 109.07 | 134.28 | 139.22 | 200.06 | ||||||
Тальне | 27.85 | 63.58 | 90.98 | 116.20 | 121.13 | 181.97 | |||||||
Умань | 35.63 | 63.03 | 88.24 | 93.18 | 154.02 | ||||||||
Гайсин | 27.41 | 52.62 | 57.55 | 118.39 | |||||||||
Немирів | 25.21 | 30.15 | 90.98 | ||||||||||
Вінниця | 4.93 | 65.77 | |||||||||||
Вінниця | 60.84 |