Прага-Київ-Харків
Станції | Прибуття (год.хв.) | Відправлення (год.хв.) |
Чехія | ||
Прага Автовокзал "Флоренц" Автовокзал "Флоренц" | 08:30 | 08:30 |
Брно Автовокзал "Звонаржка" пл. 21 | 11:30 | 11:30 |
Оломоуц Автовокзал Автовокзал | 13:00 | 13:00 |
Острава Автовокзал Автовокзал | 14:00 | 14:00 |
Польща | ||
Катовіце Dw. PKS ul. P. Skargi | 15:30 | 15:30 |
Краків RDA ul. Bosacka 18 | 17:30 | 17:30 |
Жешув Dw. PKS ul. Grottgera, пл. М | 20:00 | 20:00 |
Україна | ||
Львів Львів АС №1 вул. Стрийська, 109 | 02:20 | 02:20 |
Рівне АС вул. Київська, 40 | 05:20 | 05:20 |
Житомир АС-1 вул. Київська, 93 | 08:00 | 08:00 |
Київ АС-ЗЛВ вул. Симона Петлюри 32 | 10:00 | 10:00 |
Київ Автовокзал Київ Московська площа, 3 | 10:40 | 10:40 |
Бориспіль Зупинка автобуса за вимогою в місті Зупинка автобуса за вимогою в місті | 12:00 | 12:00 |
Пирятин АС Пирятин ул. Красноармейская, 154. | 14:00 | 14:00 |
Лубни Автовокзал Рядянська, 157 | 15:00 | 15:00 |
Полтава АС Полтава вул.Великотирнівська, 7 | 17:00 | 17:00 |
Харків АС Харків пр. Гагаріна, 22 | 19:30 | 19:30 |
Тариф на маршрут
Жешув | Краків | Катовіце | Острава | Оломоуц | Брно | Прага | |
Харків | 1000 | 1100 | 1100 | 2190 | 2190 | 2190 | 2190 |
Полтава | 1000 | 1100 | 1100 | 1990 | 1990 | 1990 | 1990 |
Лубни | 800 | 900 | 900 | 1890 | 1890 | 1890 | 1890 |
Пирятин | 800 | 900 | 900 | 1890 | 1890 | 1890 | 1890 |
Бориспіль | 650 | 800 | 800 | 1690 | 1690 | 1690 | 1690 |
Київ | 600 | 650 | 650 | 1390 | 1390 | 1390 | 1390 |
Київ | 600 | 650 | 650 | 1390 | 1390 | 1390 | 1390 |
Житомир | 550 | 600 | 600 | 1290 | 1290 | 1290 | 1290 |
Рівне | 500 | 550 | 550 | 1190 | 1190 | 1190 | 1190 |
Львів | 450 | 500 | 500 | 790 | 790 | 790 | 790 |